ייעוץ התקנה ושרות לקמין.

התקנת קמין :

התקנה של קמין מצריכה מיומנות רבה, ידע, ניסיון מקצועי וכלים מתאימים.
למוקד חום ניסיון של למעלה מ-25 שנה בהתקנת ושרות לקמינים, הדגש בביצוע ההתקנה הוא על בטיחות המשתמשים וביצוע ההתקנה תוך הקפדה על תקני בטיחות מחמירים. תשומת לב מיוחדת מוקדשת למיקום הקמין בבית, פיזור החום והתקנה אסתטית. אנו מעניקים אחריות לשנתיים על ההתקנה שבוצעה על ידינו ושנה (או יותר – בכפוף למדיניות היצרן / יבואן ) על הקמין .

 

ייעוץ והכנה להתקנת קמין :

אם אתם מתכננים שיפוץ או בנייה וחושבים על קמין  זה בדיוק הזמן להזמין את מוקד חום לייעוץ וביצוע הכנות ותשתיות להתקנת קמין עוד בשלבי הבניה הראשונים. במסגרת ההכנה אנו נייעץ לכם לגבי בחירת סוג הקמין המתאים עבורכם, מיקום הקמין המומלץ, ונבצע את הנחת צנרת הדלק והגז, הכנת התשתית למיכל הדלק ועבודות קידוח וההכנות  הנדרשות למעברי הארובה.

שירות הכנה לחורף בטוח : 

 

הקמין שברשותכם מצריך טיפול שנתי מקצועי. נציג "מוקד חום" יגיע לביתכם, יבדוק וינקה את הקמין והארובה, במידה ומדובר בקמין נפט יכייל את וסת הדלק, יבדוק בטיחותית את מרכיבי הקמין, הארובה הצנרת ומיכל הדלק. בסיום העבודה יינתנו הוראות הפעלה והנחיות בטיחות. למזמין השירות יוענק ביטוח תקלות חינם לעונה הקרובה (למעט חלפים).

 

שרות תיקון קמינים וחלקי חילוף :

מוקד חום מתמחה בשרות תיקונים ואספקת חלקי חילןף לקמין שברשותכם, בכל מיקרה של תקלה או שבר באחד מרכיבי הקמין תוכלו לקבל מענה מהיר ומקצועי עד לתיקון התקלה.